Presentation of John Good Shipping
  +90 (232) 482 35 65
  info@johngood.com.tr
 

John Good Denizcilik ve Lojistik Hizmetleri Ltd Şirketi

John Good Denizciliğin ait olduğu John Good Shipping 1833 yılında ingiltere'de kurulmuştur. JGS uluslararası ticaretteki 183 yıllık tecrübesi ile nakliye yönetiminde uzman durumdadır. Müşterilerimizin, ilk noktadan varış noktasına kadar, tüm nakliye yönetimi çözümlerine, sunulan bir çok alternatif ile ulaşma imkanları olmaktadır. John Good Denizcilik İzmir ve İstanbulda bulunan ofisleri ile de NVOCC, freight forwarding, project forwarding, haulage, depolama ve gümrükleme alanlarında faaliyetlerini sürdürmektedir.

John Good Denizcilik Türkiye'de, İngiltere, Uzakdoğu, Hindistan, Amerika ve Ortadoğu ile gelişen ticaretin merkezinde olmasıyla tanınmıştır. Tecrübelerimiz dünyanın farklı pazarlarını referanslarımıza eklemeye devam etmektedir. John Good Denizcilik, müşterilerine, lojistik ihtiyaçlarına cevap verecek olan tüm hizmetleri tek bir çatı altında sunmaktadır.

Bütün bunlara ek olarak, İngiltere'de bulunan ve kendimize ait 375.000 m2'lik depomuz ile toplama, paketleme ve ülke genelinde dağıtım imkanı sunmaktayız. Bağımsızlığımız, değişen koşullar karşısında esnekliğimizi ve hızla karar verme yetkimizi garanti etmektedir. John Good Denizcilik söz konusu piyasa içinde güçlü acenta ve tecrübeleri ile ününü kazanmış ve bu tecrübelerin sonucu olarak kaliteli ve güvenilir servis sunmaya devam etmektedir.

 Tanıtım Videosu